Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Rådrum

Hesselmans Torg 5, 
Box 3 131 06 Nacka 
Tel 08-34 30 13, vardagar 09.00 - 12.00
info@radrum.se

Våra medarbetare

Anna Öhman

Ekonomisk förvaltare
anna@radrum.se

Belma Hodzic

Ekonomisk förvaltare, föräldraledig
belma@radrum.se

Birgitta Peterson

Hyres- & avgiftsförvaltare
birgitta@radrum.se

Camilla Sundberg

Hyres- & avgiftsförvaltare
camilla@radrum.se

Carita Vättö

Ekonomisk förvaltare
carita@radrum.se

Charlotte Skinnar

Gruppchef Ekonomisk förvaltning
charlotte@radrum.se

Ebba Lindh

Ekonomisk förvaltare
ebba@radrum.se

Elin Winge

Förvaltningschef
elin@radrum.se

Emelie Henebratt

Hyres- & avgiftsförvaltare
emelie@radrum.se

Emilia Lindqvist

Gruppchef Hyres- och avgiftsförvaltning, föräldraledig
emilia@radrum.se

Jannica Hammarström

Hyres- & avgiftsförvaltare
jannica@radrum.se

Jonas Ibrahim

Ekonomisk förvaltare
jonas@radrum.se

Kale Jalal

Ekonomisk förvaltare
kale@radrum.se

Klaus Betcke

Lokalvårdare

Roger Nordström

Driftansvarig fastighetsservice
roger@radrum.se

Sara Ulrichs

Ekonomisk förvaltare
sara@radrum.se

Sofia Wikman

Ekonomiassistent
sofia@radrum.se

Ulf Landmark

Fastighetsskötare
uffe@radrum.se

Styrelserum

Vår uppgift är att avlasta och förenkla vardagen för våra kontaktpersoner i styrelsen och här erbjuder vi ett lättöverskådligt digitalt arkiv med många inbyggda funktioner. Ni kan enkelt och effektivt samla och hålla god ordning på era avtal, åtaganden och andra viktiga dokument.

Läs mer

Fastighetsskötsel

Begränsa styrelsens leverantörskontakter och låt Rådrum ta ett större ansvar för er förening. Vi erbjuder fastighetsskötsel efter era önskemål och ser till att er byggnad bibehåller ett bra skick genom vårt samarbete.

Läs mer