Våra medarbetare

Anna Öhman

Ekonomisk förvaltare
anna@radrum.se

Belma Hodzic

Ekonomisk förvaltare, föräldraledig
belma@radrum.se

Birgitta Peterson

Hyres- & avgiftsförvaltare
birgitta@radrum.se

Camilla Sundberg

Hyres- & avgiftsförvaltare
camilla@radrum.se

Carita Vättö

Ekonomisk förvaltare
carita@radrum.se

Cecilia Nydén

Ekonomisk förvaltare
cecilia@radrum.se

Charlotte Skinnar

Gruppchef Ekonomisk förvaltning, föräldraledig
charlotte@radrum.se

Elinor Källström

Ekonomisk förvaltare
elinor@radrum.se

Elin Winge

Förvaltningschef
elin@radrum.se

Emelie Wessinger

Hyres- & avgiftsförvaltare
emelie@radrum.se

Emilia Lindqvist

Gruppchef Hyres- och avgiftsförvaltning, föräldraledig
emilia@radrum.se

Gabriella Ellman

Hyres- & avgiftsförvaltare
gabriella@radrum.se

Jannica Haglund

Hyres- & avgiftsförvaltare
jannica@radrum.se

Jessie Söderlind

Ekonomisk förvaltare
jessie@radrum.se

Jonas Ibrahim

Ekonomisk förvaltare
jonas@radrum.se

Klaus Betcke

Lokalvårdare

Linn Zachrisson

Ekonomisk förvaltare, föräldraledig
linn@radrum.se

Marcus Söderkvist

Ekonomisk förvaltare
marcus@radrum.se

Marielle Fiedler

Ekonomisk förvaltare
marielle@radrum.se

Sara Ulrichs

Ekonomisk förvaltare
sara@radrum.se

Ulf Landmark

Fastighetsskötare
uffe@radrum.se

Styrelserum

Vår uppgift är att avlasta och förenkla vardagen för våra kontaktpersoner i styrelsen och här erbjuder vi ett lättöverskådligt digitalt arkiv med många inbyggda funktioner. Ni kan enkelt och effektivt samla och hålla god ordning på era avtal, åtaganden och andra viktiga dokument.

Läs mer

Fastighetsskötsel

Begränsa styrelsens leverantörskontakter och låt Rådrum ta ett större ansvar för er förening. Vi erbjuder fastighetsskötsel efter era önskemål och ser till att er byggnad bibehåller ett bra skick genom vårt samarbete.

Läs mer